Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Przewodnickie Spotkania Opłatkowe 2009
Aktualności
Przewodnickie Spotkania Opłatkowe 2009
7Spotkana środowiska Przewodników w pierwszych dniach roku na Św. Krzyżu zostały zainicjowane przez Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK „BARTEK” blisko 9 lat temu.  W roku 2008 Opłatek został zorganizowany przy współpracy Federacji Przewodników Świętokrzyskich PTTK, tym samym wpisał się na stałe do kalendarza imprez przewodnickich naszego województwa.

     Najbliższe spotkanie 10 stycznia (sobota) na Św. Krzyżu. Msza Św. zaplanowana jest o godz. 11:00 Przewodnicy wraz z osobami towarzyszącymi mogą dotrzeć bezpośrednio na Św. Krzyż autobusem wyjeżdżającym z Kielc o godz. 9:20 z dworca PKS. Zachęcamy również do przejścia pieszego szlakami turystycznymi z Trzcianki lub Nowej Słupi jak to miało miejsce w latach ubiegłych.
     Przewodnicy przybywający na spotkanie podzielą się opłatkiem oraz dowiedzą się o nowościach związanych z funkcjonowaniem sanktuarium w roku 2009.

Opłatek Św. Krzyż 2005 - Galeria
Opłatek Św. Krzyż 2006 - Galeria
Opłatek Św. Krzyż 2007 - Galeria
Opłatek Św. Krzyż 2008 - Galeria

      Kolejnym spotkaniem opłatkowym na które serdecznie zapraszamy jest XX Opłatek Przewodnicki zaplanowany na 15 stycznia (czwartek) w Domu Księży Emerytów w Kielcach.
       Msza święta rozpocznie się o godz. 17:00 i będzie koncelebrowana przez bp Kazimierza Ryczana. Następnym elementem tradycyjnego spotkania kieleckiego środowiska przewodnickiego będzie wspólne podzielenie się opłatkiem a następnie kolędowanie i opowieści przewodnickie przy gorącej herbacie i jak zawsze przepysznych ciastach przygotowanych przez członków Koła Przewodników Świętokrzyskich z Kielc.
Szczegóły dotyczące spotkania można uzyskać w Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach lub bezpośrednio kontaktując się z  kol. Krystyną Niebudek.
środa, 07 stycznia 2009 powrót

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs