Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Życzenianiedziela, 20 grudzień 2009 czytaj całość
VI Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zapraszamy członków Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach do udziału w Szóstym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (9/10.01.2010). Tym razem "zagramy"  już w osiemnastu schroniskach! Są to obiekty na: Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Miziowej, Kudłaczach, Leskowcu, Luboniu Wielkim, Maciejowej,  Markowych Szczawinach, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Przegibku, Rycerzowej, Starych Wierchach, Turbaczu, Wielkiej Raczy, na Wierchomli oraz Gorczańska Chata.
sobota, 21 listopad 2009 czytaj całość
Kurs Przewodnicki
piątek, 30 październik 2009 czytaj całość
SYLWESTER KOWALCZEWSKI - MAGISTER PRZEWODNICTWA

     Na moim podium krajoznawców i działaczy PTK-PTTK obok T. Włoszka i E. Massalskiego stawiam prof. Sylwestra Kowalczewskiego /1902-1975/, którego nazywam magistrem przewodnictwa, przy czym określenie magister tłumaczę jako mistrz, a więc ktoś najlepszy w swoim zawodzie. Trzeba to podkreślić, bowiem otacza nas wielu różnych magistrów, którzy do mistrzów nie mogą być zaliczani.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
czwartek, 29 październik 2009 czytaj całość
Edmund Massalski - honorowy ze wszech miar
Jeżeli przyjmiemy umownie, że Tadeusz Włoszek, ze względu na wiek i długoletnią pracę na rzecz PTK, jest postacią numer jeden, to postacią numer dwa powinien być prof. Edmund Massalski /1886 – 1975/, przyznający się do działalności w Oddziale Kieleckim PTK od 1913 r. Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
poniedziałek, 12 październik 2009 czytaj całość
OGŁOSZENIE
W związku z remontem pomieszczeń przy ul. Sienkiewicza 29 na potrzeby Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej, kontakt z Biurem Oddziału Świętokrzyskiego PTTK  jest utrudniony. Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na 1 grudnia br.
W spawach pilnych prosimy o kontakt pod nr tel. 041 344 77 43 oraz pod adresem mailowym biuro@pttkkielce.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

środa, 23 wrzesień 2009 czytaj całość
Wieczór Czarnohorski
wtorek, 22 wrzesień 2009 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs