Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
W trosce o własny lokal
"Ambicją każdej organizacji jest posiadać własny dach nad głową. Losy PTK-PTTK w Kielcach od pierwszych dni po dzień dzisiejszy, tak się toczyły, że własnego dachu nad głową nie udało się posiąść i trzeba było mieszkać na komornym."
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.


wtorek, 08 lipiec 2008 czytaj całość
Święto Kielc - Zapraszamy Migawki
piątek, 27 czerwiec 2008 czytaj całość
Stuletnia wycieczka - Relacja
Blisko stu kielczan skorzystało z zaproszenia do udziału w jubileuszowym rajdzie w 100lecie pierwszej zorganizowanej wycieczki przez  Kielecki Oddział PTK.
"Stuletnia wycieczka" jest kolejnym elementem obchodów 100-lecia Oddziału PTK-PTTK w Kielcach
Zarząd Oddziału składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji tej pięknej imprezy.
piątek, 13 czerwiec 2008 czytaj całość
Wystawa "100 lat PTK-PTTK w Kielcach" Relacja

środa, 14 maj 2008 czytaj całość
Zdobywaj jubileuszową odznakę "Turysta Przyrodnik"
Z upoważnienia Komisji Ochrony Przyrody Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, Oddziałowi Świętokrzyskiemu PTTK powierzono ważną misję w związku z Rokiem Przyrody PTTK 2008. Po sukcesie okolicznościowej Odznaki „Roku Szlaków Turystycznych PTTK 2007”,  KOP ZG PTTK oddała w nasze ręce możliwość weryfikacji oraz dystrybucji okolicznościowej odznaki ustanowionej z okazji "Roku Przyrody PTTK". Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem odznaki.
środa, 16 kwiecień 2008 czytaj całość
Kolejne części "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach"
O wielkich Polakach pamiętano
"PTK zrodziło się głównie na fundamencie ideałów polskiego oświecenia. Hasła programowe tamtej epoki były dla twórców PTK bardzo  ważne: wiara w żywotność narodu, szerzenie oświaty, praca dla ogółu, szacunek dla nauki, studiowanie dziejów Ojczyzny, itd..."
W  Jędrzejowej chacie
"Jędrzej Janicki przeszedł do historii PTK również jako właściciel domu, w którym Aleksander Janowski  w 1910r. zorganizował skromne schronisko turystyczne. Było to pierwsze schronisko w skali Królestwa Polskiego i pierwsze w ramach działalności programowej Zarządu Głównego PTK..."
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
piątek, 11 kwiecień 2008 czytaj całość
XIX Maraton Pieszy "Świętokrzyska 50-tka"
Świętokrzyska 50-tka edycja 2008 zostanie zorganizowana 24 maja 2008 r. Trasa rajdu będzie przebiegała granicami miasta Kielce.  XIX Maraton Pieszy „Świętokrzyska 50-tka” będzie kolejna impreza podczas której uczcimy jubileusz 100-lecia Oddziału PTK - PTTK w Kielcach Serdecznie zapraszamy.
wtorek, 08 kwiecień 2008 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs