Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
VII Rajd Mikołajkowy
piątek, 25 listopad 2016 czytaj całość
Projekt medalu na Zimowy Maraton Świętokrzyski GOTOWY !!!
        Przyszedł czas zaprezentować medal Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego przygotowany przez nasze Koleżanki z PAW - Pracownia Aranżacji Wnętrz z Kielc. Natomiast samym wykonaniem zajmie się firma Kulej z Kłobucka z przeszło 30 letnim stażem w branży. Dwustronny medal będzie zdobił srebrny kolor, trójwymiar z cieniowaniem i wypukłościami i nie zabraknie w nim modnych wycinanych otworów (widoczne w kolorze białym). Rozmiar medalu to 7cm średnicy i 5mm grubości. Taśma szerokości 2cm z pełnym zadrukiem wg projektu PAW. Zapraszamy na stronę www.zimowyswietokrzyski.pl.
środa, 23 listopad 2016 czytaj całość
Regionalne Kolegium Instruktorów Krajoznastwa
wtorek, 22 listopad 2016 czytaj całość
Zmarł Leszek Rejmer.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 21 listopada 2016 r., po długiej chorobie odszedł na zawsze kolega
Leszek Rejmer

Od młodości związany był z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym.
W latach 1977 – 1989 pełnił odpowiedzialną funkcję sekretarza Zarządu Wojewódzkiego PTTK w Radomiu. Po przeprowadzeniu się do Kielc rozpoczął pracę w Oddziale Świętokrzyskim PTTK, w którym w latach 1992 – 1999 był wiceprezesem i kierownikiem biura. Potrafił skupić wokół Oddziału zarówno ludzi młodych, jak i przedstawicieli starszego pokolenia. Energiczny i zawsze pełen optymizmu wspierał inicjatywy podejmowane przez koła i kluby naszego oddziału. Jego dorobek doceniły władze Kielc. Został zatrudniony w Urzędzie Miasta, początkowo jako kierownik referatu turystyki, a następnie – główny specjalista do spraw turystyki. Był także odpowiedzialny za promocję miasta i regionu świętokrzyskiego. Uczestniczył w krajowych i zagranicznych targach, w tym w największych na świecie Międzynarodowych Targach Turystycznych w Berlinie. Przez wiele lat był niezrównanym organizatorem imprez sylwestrowych dla mieszkańców Kielc. Zapamiętamy Go jako kolegę służącego turystom doświadczeniem i głęboką wiedzą.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego PTTK
 w Kielcach


Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 24 listopada 2016 r. o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Józefa w dzielnicy Szydłówek, a następnie na Cmentarzu Parafialnym w Chęcinach

wtorek, 22 listopad 2016 czytaj całość
Ruszyła strona Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego - zapraszamy !!!
niedziela, 20 listopad 2016 czytaj całość
Relacja z Turystycznego Zakończenia Sezonu w Górach Świętokrzyskich
„Śniłem błękitną wizję gór……. Snuła się cudna baśń – marzenie(…) Śniłem zaklęty, mroczny bór Gdzie błądzi ciszy święte tchnienie… Leciwych sosen gądzi chór, Czaruje wonią łąk kwitnienie…” jest to fragment wiersza Jana Gajzlera, który idealnie podsumował Turystyczne Zakończenie Sezonu w Górach Świętokrzyskich 19 listopada 2016r.
To nic, że w Górach Świętokrzyskich sezon trwa cały rok, taka impreza w zupełności nie zamyka działalności turystycznej w okresie zimowym, wręcz przeciwnie miała ona zupełnie inny charakter
niedziela, 20 listopad 2016 czytaj całość
Spotkanie Przewodników Świętokrzyskich z księdzem biskupem Janem Piotrowskim
piątek, 18 listopad 2016 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs