Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Wycieczka Klubu Turystów PIeszych PTTK "Przygoda" do Tarnowa
    Klub Turystów Pieszych PTTK "Przygoda" zaprasza na wycieczkę autokarową do Tarnowa. Wycieczka odbędzie się 25 sierpnia 2013r. w programie miedzy innymi zwiedzanie Tarnowa, miasta o wielowiekowej historii sięgającej początkami czasów piastowskich. Program wycieczki. Serdecznie zapraszamy!
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
Kurs pierwszej pomocy w turystyce
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
XIV Rajd Kapeluszowy
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
Wycieczka autokarowa do Kurozwęk!
         Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach zaprasza na kolejną wycieczkę z cyklu "Perły Ziemi Świętokrzyskiej", która odbędzie się 31 sierpnia 2013r. na trasie Chmielnik - Szydłów - Kurozwęki - Rytwiany. Koszt wyjazdu tradycyjnie 40zł., możliwość zapisu w Biurze Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach.  Program wycieczki.
Serdecznie zapraszamy!
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
Zaproszenie dla przewodników świętokrzyskich
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
IV Rajd Rowerowy
          Serdecznie zapraszamy na wakacyjną imprezę rowerową, która odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia br. w północnej części powiatuwłoszczowskiego oraz w północno-zachodniej części powiatu kieleckiego. Szczegółowy plan IV Rajdu Rowerowego znajduje się na stronie klubu www.akatk.kielce.pttk.pl.
 
środa, 24 lipiec 2013 czytaj całość
Wojciech Świątkowski (1959 - 2013)

       Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lipca 2013 zmarł tragicznie Wojciech Świątkowski, Dyrektor Świętokrzyskiego Parku Narodowego .
Wojciech Świątkowski był długoletnim pracownikiem Parku, a od września 2011 jego Dyrektorem. Odszedł Człowiek ogromnego zaangażowania w ochronę przyrody, znakomity fachowiec, a jednocześnie bardzo skromny i dobry Kolega.

Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach oraz Przewodnicy Świętokrzyscy składają Rodzinie Zmarłego wyrazy najszczerszego współczucia.

wtorek, 23 lipiec 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs